• Strona Główna
  • Aktualności
  • Działalność
    • O mnie
    • Publikacje
    • Konferencje
    • Dydaktyka
    • Szkolenia
    • Coaching
    • Diagnostyka i pomoc psychologiczna
    • Media
  • Galeria
    • Praca
    • Pasje
  • Przydatne linki
  • WSRM

KU Azs Umed w Łodzi oraz Uczelniana Rada Samorządu Studentów Uniwersytetu Medycznego zapraszają na kolejną edycję Mikołajkowego turnieju w futsalu.

Data: 2014-12-07 12:08:15

Więcej na:

https://www.facebook.com/events/536337223169077/?fref=ts

Wygraliśmy 7 : 4 

 

KAPITAN (obrona) - Rektor Dariusz Nowak

Szpica - Grzegorz Wdowczyk / Witold Olszewski

Rozgrywający - Łukasz Liberek / Konrad Walczak

Obrona - Paweł Rasmus / Dawid Budny

Bramka - Rafał Duczek

Podziel się tym:


facebook ݬedzik wykop.pl twitter blip digg google buzz del.icio.us pinger flaker

« powrót

Projekt strony: ProFormat